Bli kontaktad av Majola

Hitta hit

Enklaste vägen till Majola är tvärbanan till Sickla eller buss till Sickla bro alternativt Sickla station.

Ring oss

08-600 35 00

Länk

Maila oss

info@majola.se

Länk

Här finns vi

Hesselmans Torg 5
131 54 Nacka

Länk till Googla map

Vi som jobbar på kontoret

Vill du kontakta oss om något speciellt så finns våra kontaktuppgifter nedan.

Sandra Fagerlund

Områdesansvarig Matsal

08-600 35 00
073–669 62 45
sandra.fagerlund@majola.se

Robert Fält

Personalkoordinator Matsal

08-600 35 00
076–340 35 00
robert.falt@majola.se

Martina Dietrich

Matsal – FÖRÄLDRALEDIG

08-600 35 00
076–858 78 66
martina.dietrich@majola.se

Ola Jenslin

Personalkoordinator Matsal

08-600 35 00
076–320 79 28
ola.jenslin@majola.se

Micael Hjorth

Områdesansvarig Kök

08-600 35 00
073–349 95 02
micael.hjorth@majola.se

Daniel Kristiansson

Personalkoordinator Kök

08-600 35 00
070–687 25 64
daniel.kristiansson@majola.se

Daniel Norgren

Personalkoordinator Kök

08-600 35 00
073-677 83 86
daniel.norgren@majola.se

Joakim Haglund

Personalkoordinator Kök

08-600 35 00
073-385 31 35
joakim.haglund@majola.se

Viktor Markowicz

Områdesansvarig Disk

08-600 35 00
070–493 82 27
viktor.markowicz@majola.se

Mats Lembäck

Personalkoordinator Disk

08-600 35 00
070–493 82 27
mats.lemback@majola.se

Therese Hedenström

HR Business Partner – FÖRÄLDRALEDIG

08-600 35 00
073–813 49 69
therese.hedenstrom@majola.se

Kristina Linder

Ekonomiansvarig

08-600 35 00
kristina.linder@majola.se

Alexander Tranehed

Administrationsansvarig

08-600 35 00
070–861 98 20
alexander.tranehed@majola.se